Samo još jedan WordPress sajt
Loading images...

Ribiči proslavili 70 godina rada

Objavljeno: 14. lipnja 2011. u 10:01 | Kategorija Vijesti

Športsko ribolovno društvo Novi Marof svečanom je sjednicom obilježilo 70 godina uspješnog djelovanja  i  postojanja. O radu društva govorio je Slavko Meister predsjednik novomarofskih ribiča. Tom prigodom potpisana je Povelja prijateljstva između ŠRD Novi Marof, ŠRD Ludbreg, Ribičke družine Laško i  RD Zagorje ob Savi iz Slovenije. Povelju su potpisali predsjednici društava, gradonačelnici Novoga Marofa i Ludbrega, te župani Laškog i Zagorja ob Savi. Na svečanoj sjenici uručena su priznanja i zahvalnice zaslužnim članovima društva. Brojni uzvanici i gosti, među kojima su bili čelni ljudi Hrvatskog športskog ribolovnog saveza i Športskog ribolovnog saveza Varaždinske županije  prigodnim su poklonima , zahvalnicama i priznanjima čestitali novomarofskim ribičima vrijednu obljetnicu. U okviru obilježavanja vrijedne obljetnice održan je 34. po redu kup grada Novoga Marofa u lovu ribe udicom na plovak. Kup je bio međunarodnog karaktera, a sudjelovalo je  25 ekipa od čega četiri iz Slovenije. Ukupni pobjednik natjecanja jest ekipa Dornave iz Slovenije,drugo mjesto osvojila je ekipa B-Šport iz Koprivnice,  a treće ekipa ŠRK Trakošćana.Ekipa domaćina osvojila je 14.mjesto , a nastupali su Zlatko Cmrk koji je osvojio drugo mjesto, Davor Sambolec 14.mjesto i Miljenko Maltar 21.mjesto.  (VV)