Samo još jedan WordPress sajt
Loading images...

NK Novi Marof – NK Slaven Belupo 0:9

Objavljeno: 20. lipnja 2011. u 13:26 | Kategorija Vijesti

U okviru  proslave Dana grada i završetka sezone novomarofski nogometaši su u petak 17.lipnja  odmjerili snage sa prvoligašem iz Koprivnice. NK Slaven Belupo je u Novi Marof doputovao kompletan te započeo utakmicu u trenutno najjačem sastavu. Pred stotinjak gledatelja Novomarofčani su istrčali također kompletni, izuzev Petra Sabolića, Maria Novaka, Nikole Ključarića i  Karla Štrige  koji su ozlijeđeni . Rezultat prvog poluvremena bio je 0:5, a novomarofčani su uspjeli stvoriti nekoliko izglednih situacija te zapucali dvije dobre prilike ( Česi i Sakač ). U nastavku je gostujući trener izveo novu jedanaestoricu, rezervne igrače željne dokazivanja koji su još pojačali tempo i sa dodatna 4 pogotka postavili konačni rezultat 0:9.

NOVI MAROF: Plantić, Česi, M. Horvat, Jelen, I. Horvat, Henezi, P. Hrebak, Planinc, N. Sakač, M. Sakač, L. Hrebak (još su igrali: Žugec, Šafran, Harmicar, Mešnjak). Trener: Stjepan Kocijan.

SLAVEN BELUPO: Rodić, Purić, Kokalović, Poredski, Geng, Milardović, Brezovec, Mujanović, Vojnović, Benko, Bušić; II. poluvrijeme: Nurković, Mamić, Šestak, Bubnjić, Geng, Čanađija, Šomoci, Jakšinić, Havojić, Kuprešak, Jambrušić.Trener: Roy Ferenčina.

Sudac: Dubravko Pavlić, pomoćnici :   Vlado Kapeš i Robert Remar

Strijelci: 0:1 – Brezovec (5), 0:2 – Mujanović (12), 0:3 – Bušić (20), 0:4 – Bušić (25), 0:5 – Mujanović (37), 0:6 – Kuprešak (48), 0:7 – Jakšinić (49), 0:8 – Jambrušić (58), 0:9 – Čanađija (67).

Utakmica je imala i humanitarni  karakter, jer će se prihod namijeniti za uređenje igrališta. Nažalost slaba posjeta odrazila se na slabu prodaju ulaznica, pa prihodi nisu očekivani. Pokrovitelj utakmice bila je novomarofska tvrtka Hajduk plastična ambalaža d.o.o.