Samo još jedan WordPress sajt
Loading images...

Športski rezultati

Objavljeno: 21. rujna 2011. u 16:48 | Kategorija Vijesti
Protekli vikend aktivni su bili gotovo svi novomarofski klubovi koji imaju natjecateljske pogone. Tako su malonogometaši Novog Marofa u 1. kolu 1. HMNL igrali na domaćem terenu protiv Potpićana i podijelili bodove odigravši 2:2.
Rukometaši Marofa, članovi 3.HRL-sjever izgubili su od  Nedelišća rezultatom 23:24.
Ribiči su ovaj vikend odlovili  zadnja dva kola u Ravenskoj Kapeli. Nakon 8 kola u vodstvu je ekipa B-športta iz Koprivnice,a novomarofčani drže 3. poziciju. Pojedinačno, Zlatko Cmrk je prvak lige, Miljenko Maltar je peti, a Mario Češi sedamnaesti.
Grebengradski streličari su odradili zadnji turnir koji je u organizaciji SK Grofovi Konjski održan u Konjšćini. Dobroslav Oštrek osvojio je srebrnu medalju u golom luku, dok je Đuro Rabuzin osvojio srebro u standardnom luk.