Samo još jedan WordPress sajt
Loading images...

Svjetla budućnost novomarofskog nogometa

Objavljeno: 26. kolovoza 2012. u 13:38 | Kategorija Vijesti

U Nogometnom klubu Novi Marof već nekoliko godina djeluje škola nogometa koja iz godine u godinu daje sve bolje rezultate. U prošlom prvenstvu pioniri su,  iako najmlađi u svojoj kategoriji osvojili prvo mjesto u Prvoj županijskog nogometnoj ligi Varaždin. Na početku novoga prvenstva  mladim novomarofskim nadama   pehar za osvojeno prvo mjesto i medalje uručio je Ivica Vujec ispred Županijskog nogometnog saveza Varaždin. Mladi nogometaši nisu mogli sakriti radost i sreću zbog priznanja koje su dobili.

U prošloj sezoni pioniri su  osvojili 81 od 90 mogućih bodova, zabilježili su 27 pobjeda  i svega tri poraza uz impozantnu  gol razliku  s postignutih 168, a primljenih svega 22 pogotka. Pionire trenira Milan Miketek, a veliku potporu dječaci imaju u svojim roditeljima koji ih prate na treninzima i na svim utakmicama. S mladim igračkim kadrom nema problema, čak štoviše igrača pionirskog uzrast ima za dvije ekipe, a to treneru zadaje slatke brige kako sastaviti ekipu za prvenstvene utakmice. Na startu nove sezone pioniri su ponovno bili učinkoviti pobijedivši svoje vršnjake iz Jalžabeta  rezultatom 7: 1 istaknuvši ponovno  ambicije za osvajanjem prvog mjesta. Ostale selekcije Nogometnog kluba Novi Marof također su u prošloj sezoni bile vrlo uspješne.  U kategoriji limača uzrast U-10 također je osvojio prvo mjesto,a uzrast U- 8 treće mjesto. Juniori su u prvoj kvalitetnoj županijskoj ligi u jakoj konkurenciji osvojili drugo mjesto . Seniori su osvojili također prvo mjesto u prvoj županijskoj nogometnoj ligi Varaždin, ali nisu nažalost uspjeli  u kvalifikacijama za ulazak  u treću hrvatsku nogometnu ligu Sjever. Sve u svemu , s obzirom na financijske i materijalne uvjete sezona za sve selekcije NK Novi Marof bila je više nego uspješna ocjenjuju u Upravi kluba i s istim ambicijama su ušli i u novu natjecateljsku sezonu. (VV)